Contact      Login Leden

 
 

Kom tennissen bij Larsheim

Tennissen bij Larsheim

Tennissen bij Larsheim staat vooral voor veel lol op en rond de banen ! 

Verder kenmerkt onze vereniging zich door een flinke groep enthousiaste vrijwilligers die ieder op hun beurt proberen hun steentje bij te dragen.
De activiteiten van onze vrijwilligers zijn erg divers; van de hard werkende mannen van de parkcommissie die er voor zorgen dat ons park en banen er elke dag fantastisch bij liggen, de leden van de barcommissie die zorgen voor de inwendige mens, de technische leden van de Open Toernooi en Technische commissie daar waar het gaat om organisatie van toernooien en competitie. Verder niet te vergeten de jeugdcommissie die er elk jaar weer in slaagt om leuke evenementen voor de jeugd te organiseren en die ook hun bijdrage leveren aan de jeugdcompetitie. En zeker niet te vergeten onze sponsorcommissie die met hun belangrijke werk er mede voor zorgen dat wij onze club financieel gezond kunnen houden en ook extra evenementen kunnen organiseren (zoals bijvoorbeeld de clinic met Jacco Elting en Paul Haarhuis !)

Ook interesse om lid te worden bij onze vereniging?

Klik dan op deze link en je kunt je direct inschrijven !

Met sportieve groet,

Larsheim Bestuur